Fair

-1°C

Izdebno

Fair

Humidity: 76%

Wind: 4.83 km/h

  • 24 Mar 2016

    Partly Cloudy 7°C -2°C

  • 25 Mar 2016

    Mostly Cloudy 8°C 2°C

O nas

o nas-1Witamy Ciebie Internauto, jeśli trafiłeś na stronę Lotniska Izdebno to może oznaczać tylko jedno, pasjonują Cię modele statków powietrznych! nie zawiedziemy Cię w naszych szeregach jest wielu doświadczonych modelarzy służących radą i posiadających wiele różnorodnych modeli. Nasze Lotnisko powstało z chęci propagacji szeroko pojętego modelarstwa lotniczego w sympatycznej, bezpiecznej i stabilnej atmosferze. Usytuowanie naszego lotniska pozwala na szybki i bezproblemowy dojazd o każdej porze roku a znaczne oddalenie od zabudowań sprzyja rozwojowi i nieograniczonym możliwością zastosowywania napędów z odrzutowymi włącznie. Z miłą chęcią przyjmiemy Cię w nasze szeregi,  jeśli tylko wyrazisz chęć systematycznego zaangażowania w sprawy lotniska, oczywiście w miarę wolnych miejsc i po  akceptacji organizatorów lotniska.  Zapraszamy również rodziców chcących zarazić swe pociechy pięknym hobby, które rozwija zmysł techniczny, wielu dziedzin nauki i pozwala na spędzanie mnóstwa  godzin na świeżym powietrzu co w czasach przytłaczającej komputeryzacji jest wskazane.

W ciągu sezonu, który na ogół trwa od początku kwietnia do końca października odbywa się wiele, pokazów, pikników i zawodów które są nie lada okazją do podziwiania podniebnych ewolucji, samolotów akrobacyjnych, szybowców czy też holowników. 

Od odwiedzających nas gości oczekujemy, dyscypliny, przestrzegania regulaminu i dbania o porządek. Pamiętajcie, że uwielbiamy odpowiadać na wszelkie pytania, związane z modelarstwem  a nasze modele liczą na pierwsze miejsca w Waszych galeriach fotograficznych.

Z modelarskim Pozdrowieniem Modelarze Lotniska Izdebno Kościelne.

Shoutbox

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

Przemo: Jestem za.
Markus: ;-)
Markus: Jeżeli tylko grafik dyżurów pozwoli? , to jestem za ;-)
Markus: Nowy rok już się nie uda dzienny
Markus: dyżur
KRYNIEK: Wyrazy współczucia Marku.
KRYNIEK: Pogoda na 01.01.2017 zapowiada się ciekawie, lekki mróz który będzie utrzymywał się od jutra umożliwi wjazd, prawie bezwietrznie a jeżeli to delikatny z zachodu. :D
wlobis: W Nowym Roku życzę wszystkim dużo zdrowia wszelkiej pomyślności i Tyle samo lądowań co startów.
Markus: W nowym roczku składam życzenia "najlepszego wszystkiego, dużo zdrowia i radochy, oraz dużo czasu na latanie. Niech ten rok będzie obfity w spotkania na lotnisku. Oczywiście życzę tyle udanych lądowań co startów
Robert Gajewski: Witajcie Koledzy. Miło mi pojawić się w Waszym gronie. Myśle, że będziemy się dobrze bawić i spędzimy wiele miłych chwil. ;)
KRYNIEK: Ktoś chętny do polatania w najbliższą sobotę? Może by tak jeszcze nie oficjalnie jakąś kiełbaskę upiec? :)
Robert Gajewski: Kusząca propozycja
KRYNIEK: Dla mnie to jedna z nielicznych okazji w tym sezonie.
KRYNIEK: Prognozy meteo nakazują zmienić plany co do rozpoczęcia.
KRYNIEK: Lotnisko skoszone
KRYNIEK: Mamy wyjątkowy rok, chyba trzeba pomyśleć nad zakupem pływaków do modeli.
Kaszub: Witam. jeśli ktoś wybiera się jutro polatać to zapraszam na lotnisko nie wcześniej jak na 12.Niestety dopiero teraz pogoda pozwala na koszenie płyty.
Kaszub: lotnisko udało się skosić.
Kaszub: Lotnisko skoszone.
Kaszub: Dzisiaj mocno wiało ale naszej kosiarce wcale to nie przeszkadzało lotnisko skoszone.
wlobis: Spokojnych,rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, szczodrego Mikołaja a w Nowym Roku tyle samo udanych lądowań co startów
Markus: Wszystkiego najlepszego w nowym roku ;-) Dużo zdrowia, dobrej lotnej pogody i duuuużo czasu na latanie wam życzę ;-)
Konrad CAT: Pas suchy, mozna latac!!!
Konrad CAT: Pas skoszony, wiatr zachodni z odchyłka północna meszek i gzow brak. Zapraszam :D
Konrad CAT: Pas skoszony
Przemo: Lotnisko skoszone
Przemo: pas, parking, droga dojazdowa
Przemo: skoszone
Przemo: strat w sprzęcie brak
Przemo: meszki - od groma
Przemo: .
Konrad CAT: Pas i strefa wczoraj zostala skoszona, przy okazji na wlasciciela czeka koleczko, zdjecie na FB
Konrad CAT: Ktoś dziś lata?
Kaszub: Lotnisko skoszone zapraszam do latania
Kaszub: lotnisko skoszone zapraszam do latania
Kaszub: Witam Kolegów popracowałem trochę na lotnisku dzisiaj i jak kto chce to może sobie polatać ale lądowania musi robić po skosie lotniska lub lądować w strefie przygotowawczej, jest równo i trawka wykoszona

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj